A3 میز نورقابل حمل

A3 میز نورقابل حمل

میز نور پرتابل (قابل حمل)

 

شاید این محصول برایتان اندکی ناآشنا و غریب باشد بگذارید از میز نور شروع کنیم. میز نور وسیله ای کاربردی برای مهندسان معماری و عمران و همچنین طراحان گرافیست ها و...است و بدیهی است که میز نور پرتابل A3 در واقع میز نوری است با ابعاد کوچکتر و سبکتر که به راحتی قابل حمل می باشد.

این میز نور قابل حمل A3 از متریالی ساخته شده که در عین سبک بودن بسیار مقاوم است و به کاربر امکان می دهد آنرا در دست یا کیف خود به راحتی جابجا کند. اگر می خواهید طرح هایتان را بر روی کاغذ A3 ( و کوچکتر پیاده کنید این میز نور پرتابل (قابل حمل

برای شما بسیار مناسب است. میز نور قابل حمل A3 این امکان را به شما می دهد که در هر مکانی ایده هایتان رااجرایی کنید و حتی در سفر نیز بتوانید با این ابزار کاربردی کارهایتان را سرو سامان دهید.

برای نوردهی این میز نور قابل حمل A3  از هدلایت های فلورسنت استفاده شده که چشم را خسته نمی کند و در عین حال نور از چند لایه کاغذ نیز عبور می کند. این میز نورقابل حمل   قابلیت کنترل از راه دور دارد و خاموش و روشن کردن آن و همچنین سیستم نور دهی 5 حالته آن با ریموت کنترل انجام می پذیرد.

محصولی مدرن و زیبا با کیفیت ساخت عالی و بسته بندی زیبا که می تواند نیاز مهندسان و هنرمندان را به دلیل کیفیت و قابل حمل بودن به خوبی پاسخ دهد.

چرا باید این میز نور قابل حمل A3 را خرید:

-سایز  A3

-زیبا و کارامدَ

-سبک و قابل حمل

-قابلیت کنترل از راه دور

-تنظیم نور در سه حالت مختلف

- بسته بندی و جعبه ی دسته دار

 

 قیمت این محصول 210000 تومان می باشد.

Date

02 بهمن 1393

Tags

میز نور پرتابل, قیمت میز نور A3, A3 میز نور پرتابل, میز نور قابل حمل , میز نور کوچک A3, میز نور قابل حمل A3, بورس میز نور قابل حمل, فروش اینترنتی میز نور A3, میز نور قابل حمل با مناسبترین قیمت, میز نور a3, قیمت میز نور پرتابل A3, قیمت میز نور قابل حمل A3, میز نور قابل حمل ریموت دار, لایت باکس a3

درباره ما

مجموعه نوین مهر با سابقه طولانی در امر تجهیز مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی آماده ارائه خدمات و تامین تجهیزات به صورت تخصصی می باشد. 

آخرین اخبار

جستجو

  1. فروش وایت برد
  2. فروش صندلی آموزشی
  3. فروش گرین برد