تابلو اعلانات

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات ساده

همانطور که می دانید تابلوهای اعلانات برای نمایش اطلاعات، بیانیه ها و پیام های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و در اکثر محیط های آموزشی، اداری، تجاری و مسکونی نصب شده اند. امروزه کمتر راهرو و لابی ای را در مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها، ادارات و موسسات و حتی مجتمع های مسکونی می توان سراغ داشت که یک یا چند تابلو اعلانات در آن نصب شده باشد. برای چنین محصول مهم و پر کاربردی طیف گوناگونی از ابعاد و مدل ها را پوشش داده ایم.

تابلو اعلانات ساده دارای قاب و زهوار 3.5 سانتی از جنس آلومینیوم اکستروژن آبکاری شده می باشد که این ویژگی باعث استحکام، زیبایی و ضد خش بودن این  تابلو اعلانات  است.

فوم ضخیم این تابلو اعلانات که به فوم سرد معروف است کیفیت بالایی دارد و می تواند تا سالها فرم استاندارد خود را حفظ کند و همچنین سوزن می تواند به راحتی در فوم نفوذ کند.و

 پارچه ی روی فوم نیز از پارچه های مخمل ضد آب و آفتاب انتخاب شده که باعث چسبندگی بالا با فوم می شود و از لغزش و چروک شدگی جلوگیری می کند.نصب تابلو  اعلانات بسیار آسان است و به راحتی می توانید آنرا در محل مورد نظرتان نصب کنید.

این تابلو اعلانات  کاربردی و زیبا دارای گارانتی 3 ساله می باشد که نشان دهنده ی کیفیت تابلو است.نوین مهر به عنوان بورس تابلو اعلانات بهترین قیمت را در این بازار رقابتی ارائه می دهد.

 

تابلو اعلانات شیشه دار (شیشه خور)

امروزه تابلو اعلانات بویژه تابلو اعلانات شیشه ای یا شیشه خور یکی از ابزارهای مصرفی در تمامی ادارات، ارگانها، مدارس و مجتمع های مسکونی می باشد.

محصولی که ما عرضه می کنیم بدون شک زیباترین و باکیفیت ترین تابلو اعلانات بازار بوده که در زیر مزایای این تابلوهای اعلانات شیشه دار را ذکر می کنیم:

چرا باید این تابلو اعلانات شیشه خور یا  شیشه دار را خرید؟

 

1-زیبا و شکیل

2-تنوع ابعاد تابلو 

3-راحتی در نفوذ سوزن به دلیل ضخامت و مرغوبیت فوم

4-پارچه مخمل ضد آفتاب

5-قلاب آویز تعبیه شده در پشت تابلو جهت نصب بر روی دیوار

6-نصب آسان به همراه cd آموزش

7-پایه و قاب ضد خش بدلیل رنگ الکترو استاتیک

8-پایه زیبا و مستحکم با قابلیت پیچ شدن بر روی زمین

9-قفل و یراق مرغوب

10-طرح بسیار زیبا و قیمت مناسب

11-دسترسی راحت به کلیه فضاهای داخلی تابلو

12-استفاده از ورق ضخیم ضد آب در پشت تابلو

13-حرکت روان شیشه روی ریل

Date

02 بهمن 1393

Tags

تابلو اعلانات, تابلو اعلانات ساده, تابلو اعلانات شیشه دار, تابلو اعلانات شیشه خور, تابلو اعلانات قفل دار, تابلو اعلانات شیک, تابلو اعلانات آپارتمان, تابلو اعلانات معمولی, تابلو اعلانات بدون شیشه, تابلو اعلانات با کیفیت, بورس تابلو اعلانات, خرید اینترنتی تابلو اعلانات, فروش تابلو اعلانات شیشه خور, تابلو اعلانات با قیمت مناسب, مرکز فروش تابلو اعلانات, فروش اینترنتی تابلو اعلانات, قیمت تابلو اعلانات آپارتمان, قیمت تابلو اعلانات شیشه خور, قینت تابلو اعلانات شیشه دار, قیمت تابلو اعلانات قفل دار, با کیفیت ترین تابلو اعلانات, تابلو اعلانات زیبا, بورس تابلو اعلانات تهران, تابلو اعلانات مدارس, تابلو اعلانات قفل دار شیشه خور, تابلو اعلانات آلومنیومی, تابلو اعلانات شیشه ای, تابلو اعلانات با پایه, تابلو اعلانات پایه دار, تابلو اعلانات با پایه متحرک, تابلو اعلانات 40*60, تابلو اعلانات 50*70, تابلو اعلانات 60*90, تابلو اعلانات 80*100, تابلو اعلانات 90*120, تابلو اعلانات 90*150, تابلو اعلانات 90*170

درباره ما

مجموعه نوین مهر با سابقه طولانی در امر تجهیز مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی آماده ارائه خدمات و تامین تجهیزات به صورت تخصصی می باشد. 

آخرین اخبار

جستجو

  1. فروش وایت برد
  2. فروش صندلی آموزشی
  3. فروش گرین برد