میز نورطراحی و مهندسی

میز نورطراحی و مهندسی

 

نوین مهر : بورس و مرکز فروش میز نور طراحی و مهندسی

میز نور طراحی و مهندسی

 برای خرید میز نور طراحی با شماره   09120255770 تماس بگیرید. 

میز نور طراحی و مهندسی در سایزهای استاندارد 50*70 و 100*70 وسیله ای بسیار کاربردی و جذاب است که می تواند به دفتر کار هر مهندس و هنرمندی جلوه ی زیبایی دهد.

 در کنار طراحی منحصر به فرد این میز نور طراحی  کیفیت بسیار بالای آن است که خودنمایی می کند. پایه های این میز نور طراحی  از پروفیل بسیار مقاوم و تقویت شده ایی ساخته شده اند که با پوشش رنگ برجسته کوره ای به شما ضمانت ضد خش بودن را ارایه می دهد. پایه های میز نور طراحی  بوسیله پروفیل های میانی به هم متصل می شوند که استحکام و پایداری میز نور را برای سالهای متمادی تنظیم می کند.

 صفحه رویی میز نور طراحی از شیشه دوبل و مات بسیار با کیفیتی ساخته شده است که طبق استانداردهای مصرفی کاربران طراحی گردیده است. قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم شیب  میز نور به شما این امکان را می دهد که ست آپ مورد نظر خود را انجام دهید.

همچنین برای سطوح ناهموار نیز راه حلی وجود دارد. پیچ تنظیم در کف پایه های میز نور  می تواند به شما کمک کند که میز نور طراحی را بدون لرزش و پایدار برروی هر سطحی فرار داده و استفاده نمایید. این میز  بر اساس سازگاری با ارگونومی بدن طراحی شده و برای استفاده ی طولانی مدت نیز خسته کننده نخواهد بود.

 نور دهی میز از نوع  فلورسنت است و شیشه مات میز نور علاوه بر پخش نور عالی از خسته شدن چشم ها جلوگیری می کند.در انتها باید با اطمینان و قاطعیت گفت اگر به دنبال بهترین و با کیفیت ترین میز نور طراحی و مهندسی  بازار هستید یک لحظه برای خرید این محصول شک نکنید.

نوین مهر به عنوان بورس میز نور و مرکز فروش تجهیزات آموزشی بهترین قیمت را در این بازار رقابتی ارائه می دهد.

Date

03 بهمن 1393

Tags

میز نور مهندسی, میز نور پرتابل, قیمت میز نور A3, میز نور طراحی, میز نور عکاسی, میز نور نقاشی, میز نور 50 در 70, میز نور 100 در 70, قیمت میز نور, فروش اینترنتی میز نور, مرکز فروش میز نور, بورس میز نور, میز نور پایه قایقی, بهترین میز نور, فروش اینترنتی میز نور طراحی, میز نور با کیفیت, بهترین میز نور کشور, با کیفیت ترین میز نور , میز نور پایه قایقی 100*70, میز نور پایه قایقی 50*70, فروش اینترنتی میز نور پایه قایقی, بورس میز نور تهران, مرکز فروش میز نور تهران, میز نور 50*70, میز نور 100*70, بورس میز نور کشور, بهترین میز نور در ایران, میز نور حمل رایگان در تهران, میز نور 100 در 70 پایه قایقی, میز نور 50 در 70 پایه قایقی

درباره ما

مجموعه نوین مهر با سابقه طولانی در امر تجهیز مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی آماده ارائه خدمات و تامین تجهیزات به صورت تخصصی می باشد. 

آخرین اخبار

جستجو

  1. فروش وایت برد
  2. فروش صندلی آموزشی
  3. فروش گرین برد