صندلی دانشجویی

صندلی دانشجویی

صندلی دانش آموزی و دانشجویی نوین مهر:

برای خرید صندلی های آموزشی دسته دار با شماره 09127335149 و 09120255770 تماس بگیرید.

صندلی های دسته دار دانش آموزی و دانشجویی ارائه شده در فروشگاه نوین مهر همگی دارای استحکام بالا و کیفیت استاندارد می باشند. از مهمتریت فاکتورها در خرید صندلی های آموزشی مدارس و دانشگاهها استحکام است  که در مورد صندلی دانش آموزی و دانشجویی نوین مهر این موضوع صادق است.
طراحی ارگونومی صندلی های آموزشی ، قیمت مناسب صندلی ها  و گارانتی سه ساله آنها   از دیگر شاخصه های این محصولات است.
تنوع صندلی های آموزشی به گونه ای است که میتوان طیف گسترده ای از سلایق و نیازها را در برگیرد.
شما میتوانید در زیر مدل های مختلف صندلی های دانشجویی، دانش آموزی، آزمایشگاهی و صندلی استاد را مشاهده بفرمایید.

 

 

صندلی فایبرگلاس یک نفره

این صندلی با کفی و پشتی فایبرگلاس مرغوب تولید شده و جنس دسته صندلی  از ام دی اف می باشد.سایز دسته استاندارد و مناسب است. جنس پروفیل ها از متریال مرغوب ساخته شده که استحکام آنرا برای سالهای متمادی تضمین می نماید. سبد و قلاب صندلی  سفارشی بوده و مشتری می تواند صندلی را ساده و یا به همراه سبد و قلاب سفارش دهد.

 

صندلی فایبر گلاس دو نفره، 3نفره و 4نفره

یکی از عوامل استحکام صندلی های آموزشی پایه های پروفیل صندلی هستند. در این محصول از پروفیل های ضخیم تقویت شده استفاده شده که در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم است و به دلیل بکارگیری پروفیل رابط بین پایه ها هیچ گونه تنش و لق خوردگی در صندلی ایجاد نمی شود. در زیر نشیمنگاه صندلی محفظه ای برای جای کیف و کتاب در نظر گرفته شده است. طراحی زیبای صندلی  و هماهنگی با ارگونومی بدن کیفیت محصول را افزایش داده است. استفاده از مواد فایبرگلاس مرغوب و طراحی دسته متحرک و ضخیم با تحمل وزن بیش از 150 کیلوگرم این صندلی  را به بهترین صندلی آموزشی بازار تبدیل کرده است.

 

صندلی داخل هم رو

صندلی داخل همرو دارای ویزگی های زیر است:

- صندلی بسیار مستحکم با آنالیز تقسیم بار بر روی پایه صندلی

-پوشش رنک الکترواستاتیک کوره ای در تمام قطعات فلزی

-قابلیت داخل هم رفتن تا 10 عدد جهت جایگیری کمتر 

-استفاده برای سالن های امتحانات 

-رعایت اصول ارگونومی بدن به مانند دیگر محصولات

-مقاومت بالای کفی و پشتی به واسطه استفاده از فایبرگلاس مرغوب ضد ضربه

-طراحی دسته متحرک و ضخیم با قابلیت تحمل وزن بیش از 150 کیلوگرم

Date

03 بهمن 1393

Tags

صندلی دانشجویی, صندلی دانشجویی, صندلی دسته دار, صندلی مدرسه, صندلی دانشگاهی, صندلی دانشجو, صندلی محصلی, صندلی دسته دار دانشجویی, صندلی آموزشی دسته دار , صندلی فایبرگلاس دسته دار, مرکز فروش صندلی دسته دار, بورس صندلی دسته دار, قیمت صندلی دسته دار, بورس صندلی مدارس, بورس صندلی دانشگاه, صندلی دانش آموزی دسته دار, قیمت صندلی دسته دار آموزشی, فروش صندلی دانشگاه, فروش صندلی دسته دار مدارس, صندلی دانشجویی دسته دار, فایبرگلاس صندلی دانش آموزی دسته دار , فروش صندلی دانشجویی دسته دار, فروش صندلی دانش آموزی دسته دار

درباره ما

مجموعه نوین مهر با سابقه طولانی در امر تجهیز مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی آماده ارائه خدمات و تامین تجهیزات به صورت تخصصی می باشد. 

آخرین اخبار

جستجو

  1. فروش وایت برد
  2. فروش صندلی آموزشی
  3. فروش گرین برد